תרומות לקייטנת צור לזכרו של צור אלפי ז"ל

כבר קיבלתם טלפון?

לקראת השנה השלישית לקייטנת צור ואני קורא לכם-בואו לעזור לנו להמשיך את המסורת היפה!

קייטנת צור לזכרו של צור אלפי ז"ל היא קייטנה של כארבע ימים לילדים ונוער בסיכון מבית הילד בירושלים והחלה כיוזמה של בני הנוער ביד בנימין שהחלה לפני שנתיים ולשמחתי הולכת והופכת למסורת.

כדי שהנוער יוכל לקיים גם השנה את הקייטנה הם צריכים סכום של 80000 ₪ ולכן ביממה האחרונה הם הכינו חמ"ל מיוחד ומהבוקר הם לא מפסיקים להוציא טלפונים ולהתרים לנושא החשוב הזה. אז בואו נעזור להם.

בתגובות יש קישור לתרומות ואם תקבלו בשעות הבאות או מחר בבוקר טלפון מבני הנוער – תענו בשמחה ותעניקו באהבה. זאת זכות שלנו והחינוך הכי טוב שנוכל להעניק לבני הנוער – האפשרות לתת מעצמם למען האחר.

★*****★******★******★*****★*****★****★*

ולמי שלא מכיר אזכיר את האדם המיוחד שהיה צור אלפי והקשר המיוחד שנוצר עם הנוער – צור אלפי הוא אחד הנערים שנהרגו בשיטפון באסון המכינה שארע שנה שעברה. צור שחלם להתגייס ל669 אחז בידיהם של חבריו וחברותיו במהלך השיטפון והעלה אותם למעלה, לגובה בטוח והציל את חייהם אך לבסוף המים הגועשים גברו וסחפו אותו אל מותו.
בדיוק באותם ימים נוער יד בנימין ארגן קייטנה מיוחדת לילדי בית הילד בגילה (ילדים בסיכון)
האסון הקשה ודמותו של צור השאירו רושם חזק והחבר'ה החליטו לבקש רשות ממשפחתו של צור ולהקדיש את הקייטנה לזכרו. אמו הדר, התרגשה מהמחווה וסיפרה שחלומו של צור היה לעבוד עם נוער בסיכון.
מאותו רגע נוצר קשר מיוחד בין בני הנוער למשפחתו צור והמשפחה אף שיתפה את הנוער בכל הסיפורים האישיים, הקטנים והגדולים שיצרו את האדם המיוחד הזה צור אלפי זל.

תרומות לקייטנת צור לזכרו של צור אלפי ז"ל
תרומות לקייטנת צור לזכרו של צור אלפי ז"ל

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *